We use cookies on this page. View our Privacy Policy for more information.

Business Developer/ka

Praha
Five members of MeguMethod team waiting for you to join!

⏩ Business development je v Megu o každodenní proaktivní komunikaci a nacházení inovativních cestiček, jak potenciální klienty najít a pochopit jejich potřeby a problémy. ⏪

Komu tahle role sedne?

📱 Jsi tech savvy – zajímáš se o to a chápeš, jak fungují moderní technologie, ideálně mobilní aplikace.

📞 Souhlasíš s tím, že jeden telefonát někdy vydá za sto psaných zpráv. Nebojíš se zvednout telefon, vytočit číslo a s druhou stranou efektivně a lidsky komunikovat.  

👥 Jsi od přírody networker. Vydáš se na konferenci, i když tam nikoho neznáš a budeš se na to těšit.

🤗 Umíš naslouchat potřebám lidí a firem. Protože víš, že je to základ toho, že následně dokážeš nabídnout relevantní řešení a prodat ho.

🦛 Máš tak trochu hroší kůži. Nenecháš se odradit několika neúspěchy po sobě a spíš si z nich odnášíš, co zkusit udělat příště jinak, dokud to nezačne fungovat.

💜 Užíváš si mezilidský kontakt.

Náš CEO Vráťa Zima pozici shrnuje v krátkém videu.

Máš pocit, že to na tebe sedí? Čti dál, jaké skills jsou za nás nutností.

Nepotřebujeme určitý počet odpracovaných let, ale především chuť přiložit ruku k dílu a alespoň nějakou praktickou zkušenost. Co to pro nás znamená:

 • Dokážeš poznat, jaké strategie a postupy fungují a nefungují a stavíš na tom – například přicházíš s novými nápady a cestami, jak se dostat k relevantním příležitostem nebo který klient je pro náš byznys perspektivní a který zase ne.
 • Umíš sestavit lead list, který udržuješ živý a na základě něj kontaktuješ nové potenciální leady.
 • Bez CRM systému nedáš ani ránu (v Megu používáme Pipedrive).
 • Když zjistíš, že je pro firmu daný klient perspektivní, víš jak posouvat efektivně komunikaci dál, aby se nezůstavalo jen u fajn pokecu.
 • Láká tě public speaking – už sis někdy zkusil, jaké to je prezentovat nebo moderovat před lidmi a chceš se v tom zlepšovat.

Už si dokážeš představit, jak bude vypadat tvůj pracovní den?

Tak my to zkusíme taky nějak shrnout… 🙂 V podstatě se tahle role dá rozdělit na dvě oblasti – my tomu říkáme Lead research & prospecting a Keeping leeds warm.

👀 Lead research & prospecting

Na začátku budeš hodně spolupracovat s naším CEO Vráťou, se kterým budete pracovat na sales kampaních. Rozdělíte si kontakty, se kterými budete příležitosti rozvíjet. Nejčastěji budeš používat Linkedin, email a různé automatizace (my aktuálně jedeme lemlist s customizací každé zprávy). Když zjistíš, co by potenciálním klientům bodlo 🗡️, připravíš relevantní materiály, kterými ukážeš, jak dokážeme potenciálnímu klientovi problém vyřešit.

🌱 Keeping leads warm

Obchod se neupeče po první schůzce. Většinou to trvá a potřeba vznikne třeba až půl roku nebo rok po prvním setkání. Je potřeba zajistit, abychom byli v top trojce software housů, na které si náš kontakt vzpomene v okamžik, kdy jeho potřeba vznikne. Ideálně chceme být už u toho, kdy vzniká vůbec idea potřeby. Zkrátka být ve správný čas na správném místě, udržovat s potenciálními klienty pravidelný kontakt a trackovat, jak se jejich potřeby proměňují. S péčí farmáře, který nechce o úrodu přijít, protože ji nezavlažuje. 🧑🏻‍🌾

Co ti můžeme nabídnout?

 • Možnost výrazně ovlivnit náš byznys a od toho i odvíjející se finanční ohodnocení.
 • Ego free firemní kultura – pojmenování rolí máme od toho, abychom věděli, kdo drží kde ownership a ne od toho, abychom jeden druhého řídili nebo si nárokovali osobní status.
 • Flexibilitu – sice chceme, aby ses s námi vídal/a v kanceláři, ale je na tobě, jak a jestli si to nakombinuješ s home office. Jediné, co chceme, je, aby to fungovalo.
 • V kanclu máme dobroty, limonády, RedBully a mašinu na espresso. Náš kolega Sam nás zásobuje ochutnávkami batch brew. Míra má zase rád čaje a vždy ho vaří pro všechny zájemce v kanclu. Někdo se tu učí latte art. (Pokud to umíš, Peťa se ráda přiučí.) 😀
 • Alokaci 2 dnů měsíčně na tvůj profesní i osobní rozvoj.
 • Hodiny angličtiny s naším učitelem Garrettem z US.
 • Více či méně pravidelné „teambuildingy“ - minule nám naše Market udělala uplně ultimátní hru ve Stromovce, předtím jsme po sobě byli střílet šípy (😀) nebo jsme zkrátka zašli jen tak na pivo. Větší celofiremní akce máme dvakrát do roka.
 • Je tu legrace. O tu se starají tak nějak všichni. 🙂 Máme zkrátka vytříbený smysl pro humor. To je bez debat.

Cítíš, že je to něco pro tebe?

Dej nám vědět ve formuláři níže a naše Péťa se ti obratem ozve. 🧚🏻 Těšíme se!

Heading 1

Heading 2

Heading 3

Heading 4

Heading 5
Heading 6

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Randomize
dfsdfsdfs
sfdsfds

dsfdfsd

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

 • random textík

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

 1. Rnadomeideiwcmrevcer

People & Culture

Peta Fritsch

Prague Office

Veletržní 820/73
170 00 Praha 7
VAT ID: CZ03521117

Navigate

Get in touch

Max file size 10MB.
Uploading...
fileuploaded.jpg
Upload failed. Max size for files is 10 MB.
Thank you!

Kristýna will contact you asap and arrange a short call with you. She will tell you more about the job and how we work and live at MeguMethod.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.